Zmarł Tomasz Podlasek, przewodniczący Solidarności w spółce Dębica

W wieku 54 lat zmarł Tomasz Podlasek, radny miejski i przewodniczący komisji zakładowej NSZZ „Solidarność” w firmie oponiarskiej Dębica.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmarł Tomasz Podlasek, przewodniczący Solidarności w spółce Dębica

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

9 maj 2016 12:10


Tomasz Podlasek zmarł 8 maja po długiej i ciężkiej chorobie. Do ostatnich chwil starał się aktywnie działać na rzecz lokalnej społeczności. Był przewodniczącym komisji zakładowej NSZZ „Solidarność” w firmie oponiarskiej Dębica.

Przez trzy kadencje był też członkiem rady miejskiej w Dębicy - od 2007 r. W tym okresie był m.in. jej wiceprzewodniczącym.

Kierował pracami komisji rodziny i polityki społecznej. Stał także na czele miejskiej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych.

W parafii Matki Bożej Anielskiej w Dębicy przez lata działał w Katolickiej Poradni Rodzinnej. Był też zaangażowany w Duszpasterstwo Ludzi Pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Kolega gr. Albert nr.3 2016-05-14 16:22:38

Tomek zawsze uśmiechnięty otwarty na ludzi wzór do naśladowania niech pamięć o Tobie nigdy nie zaginie.Spoczywaj w pokoju Jak teraz pielgrzymki na Jasną Górę będą wyglądać bez Ciebie mam nadzieje że nie fizycznie ale duchowo będziemy łączyć się z Tobą. Łącząc się w smutku z rodziną pragnę podkreślić iż mogą być dumni z Ciebie

marek 2016-05-10 22:10:10

Tomek spoczywaj w spokoju byłeś wzorem dla innych bedziemy ciebie zawsze pamiętali oraz dobrze wspominali bóg z Tobą