Rośnie liczba członków "Solidarności" w Biedronce

"Solidarność" działająca w Jeronimo Martins Polska odnotowała w okresie sierpień-wrzesień 10-procentowy wzrost liczby członków. Jest ich już ponad 1500.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rośnie liczba członków "Solidarności" w Biedronce

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

1 paź 2015 12:43


W regionach łódzkim, częstochowskim, środkowowschodnim, płockim i rzeszowskim nastąpił znaczny wzrost uzwiązkowienia, którego skutkiem będzie stworzenie w najbliższym czasie nowych zakładowych komisji oddziałowych.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że w regionie częstochowskim przyrost członków przekroczył ponad 50 osób w wymienionym okresie. W istniejących komisjach oddziałowych w okresie sierpień-wrzesień, największy wzrost nastąpił w komisji oddziałowej regionów wielkopolskiego i gdańskiego.

Poza tym osoby odpowiedzialne za rozwój organizacji w komisji zakładowej w Jeronimo Martins Polska odwiedziły w ostatnich dwóch miesiącach takie miasta jak: Lublin, Łódź, Częstochowa, Zamość. Podczas wizyt na sklepach przekazywano informacje dotyczące działania organizacji zakładowej, a także organizowano spotkania z pracownikami w siedzibach regionów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem pracowników.

Organizacja zakładowa NSZZ „Solidarność” przy Jeronimo Martins Polska działa od 2004 roku i liczy już ponad 1500 członków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

PISzę bo muszę. 2015-11-06 22:57:34

PIS wygrał dlatego już w Biedronce będzie super.