PARTNERZY PORTALU

Pracownicy Remondisu wywalczyli 600 zł podwyżki

  • jk
  • 23 sty 2023 15:59

Pracownicy firmy Remondis w Rudzie Śląskiej wywalczyli podwyżki. Udało się im również zwiększyć wartość wydawanych zimą tzw. bonów żywieniowych.

Pracownicy Remondisu wywalczyli 600 zł podwyżki
Jak informuje "Solidarność", związkowcom udało się zwiększyć wynagrodzenia pracowników spółki Remondis w Rudzie Śląskiej łącznie o 600 zł brutto (Fot. PTWP)
REKLAMA

Jak informuje śląsko-dąbrowska "Solidarność", związkowcom udało się zwiększyć wynagrodzenia pracowników spółki Remondis w Rudzie Śląskiej w 2022 roku łącznie o 600 zł brutto.

Związkowcom udało się także zwiększyć wartość bonów żywieniowych wydawanych w miesiącach zimowych, czyli od listopada do marca. Obecnie pracownicy otrzymują bony warte 9 zł za dzień pracy, w poprzednim sezonie zimowym było to 6 zł.

Przedstawiciele „S” doprowadzili także do objęcia pracowników firmy dodatkową opieką medyczną.

- Zależało nam na tym, by nasi pracownicy, podobnie jak pracownicy wielu innych firm, mieli szybki dostęp do lekarzy specjalistów – mówi Mirosław Palka, przewodniczący zakładowej „Solidarności”.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Pracownicy Remondisu wywalczyli 600 zł podwyżki

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Decyzje ordynacji podatkowych nieadekwatne ze stanem faktycznym ruin,niszczą Was finansowo zbrod 2023-01-23 20:02:33

    Podatkami od nieruchomości zrobili z Was niewolnikami bez żadnych praw, możecie prowadzić działalność gospodarczą rolnicza? Wydymali Was w miliardach Euro w obrębach miast. Naliczane podatki od nieruchomości są gigantycznymi oszustwami.MPZP nowszą znamiona przestępstw, nawet zbrodni doskonałych, zakłócenia wodno prawne, przestępstwa środowiskowe skażanie wód gruntowych w obrębach gmin,zatruwanie ujęć prywatnych studni głębinowych, odbudowa dobrostanu zwierząt jest niemożliwa z funduszy unijnych w obrębach gmin, ponieważ jeżeli mózgi ludziom umarły, nawet w Stadninie Koni Arabskich w Janowie Podlaskim bez przekręcenia Shirley Watts odbudowa populacji była niemożliwa, ogiery nadawały się tylko do zdjęć nie mogły zapłodnić klaczy ponieważ przez ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków wykonanych w przez Gminę w Janowie Podlaskim z pozyskanych funduszy Unijnych wykonanych w dwóch etapach 100sztuk w 2014roku, 31 w 2015roku przed których osadzeniem w ziemi rozcieńczaczy standardowo sypano wapno suchej masy skaziły wody gruntowe i studnie głębinowe, podobny proceder przestępczy miał miejsce na obszarze całej Polski. Orzeczenie z dnia 17.02.2010roku Sygn.Akt II OSK 328/09,NSA słusznie zauważył ,że "gdy wniosek gminy o zmianę przeznaczenia gruntów zostanie załatwiony pozytywnie i dojdzie do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, mieszkańcy w tym właściciele i użytkownicy gruntów będą mogli wypowiedzieć się na temat treści tego projektu (...)a w razie podjęcia przez radę gminy uchwały przyjmującej miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, stosownie do art. 101 ustawy o samorządzie gminnym będzie im służyło prawo wniesienia skargi do Sądu Administracyjnego na tę uchwałę,właściciel gruntu jest stroną w postępowaniu o przeznaczenie na cele nierolnicze orzeczenie z dnia 6.11.2009roku ,Sygn. Akt IV SA.Wa 1407/09 itd.

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA