Pracownicy Orlenu będą protestować na mecie maratonu

Pracownicy z PKN Orlen będą w niedzielę (21 kwietnia) protestować w trakcie trwania Orlen Warsaw Marathon. Pikieta potrwa od godziny 11 do 16 w okolicach mety maratonu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Pracownicy Orlenu będą protestować na mecie maratonu

PODZIEL SIĘ


Autor: Damian Baran

18 kwi 2013 13:53


Będzie to już druga pikieta pracowników Orlenu, którzy są niezadowoleni z braku podwyżek. Pierwsza pikieta odbyła się 9 kwietnia przed siedzibą spółki w Płocku.

Rzecznik prasowy Międzyzwiązkowego Komitetu Protestacyjno-Strajkowego Walenty Cywiński tłumaczy w komunikacie prasowym, że podjęto decyzję o organizacji drugiej pikiety w związku z brakiem podjęcia rozmów przez zarząd spółki na temat postulatów zawartych w petycji, którą związkowcy przekazali szefostwu 9 kwietnia.

W PKN Orlen cały czas obowiązuje Pogotowie Strajkowe. O poprzedniej pikiecie pisaliśmy w tym miejscu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

LUDZKIE ZYIE 2013-04-21 12:55:01

NO KTO TO WIDZIAL TE 10 TYSIECY CHYBA KADRA KIEROWNICZA ale NIE PRACOWNICY ktorzy po 40 latach pracy ZARABIAJA UWAGA 4000zl do reki.LUDZIE PREZES MA 260000ZL NA MIESIAC CZYLI 3000000 ZL NA ROK przeanalizujcie problem ile lat musicie pracowac na 3miliony zlotych aby dostac to za rok pracy.TO CHODZI O TO ,ZE PENSJE FIZYCZNIE MALEJA A PRACOWAC MAMY DO SMIERCI - I TO JEST PROBLEM ................