Pracownicy MOPS w Miasteczku Śląskim dostaną podwyżki

200 zł brutto podwyżki otrzymają wraz z wypłatą za maj pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miasteczku Śląskim. Wyższe wypłaty wypłacone zostaną im z wyrównaniem od kwietnia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Pracownicy MOPS w Miasteczku Śląskim dostaną podwyżki

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

19 maj 2015 8:16


Porozumienie w tej sprawie podpisali z pracodawcą związkowcy z Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ "Solidarność" ze Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.

Jak informuje Elżbieta Susek, przewodnicząca MOZ w tarnogórskim starostwie, związek w ośrodku pomocy społecznej w Miasteczku Śląskim funkcjonuje dopiero od niespełna trzech miesięcy.

Czytaj też: Polacy zaczną walczyć o podwyżki

- Teraz pracownicy MOPS przekonali się, że utworzenie związku w placówce to był bardzo dobry ruch. Przyznają, że bez "Solidarności" pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. To pierwsze podwyżki w ich ośrodku od czterech lat - mówi przewodnicząca.

Oprócz podwyżek pracownicy MOPS mogą się też spodziewać nagrody z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. - Na ten temat prowadzimy rozmowy z burmistrzem. Jak na razie wszystko jest na dobrej drodze. Liczymy, że uda nam się wynegocjować po 1200 zł brutto dla każdego pracownika - informuje Susek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.