PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Piotr Ostrowski nowym przewodniczącym OPZZ

  • KDS
  • 15 gru 2022 19:48

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych ma nowego szefa. Został nim Piotr Ostrowski, który od 2018 roku pełni w związku funkcję wiceprzewodniczącego.

Piotr Ostrowski nowym przewodniczącym OPZZ
Piotr Ostrowski (fot. OPZZ)
REKLAMA

Piotr Ostrowski do związków zawodowych przystąpił w 2001 roku. Współtworzył organizację związkową OPZZ „Konfederacja Pracy” w jednym z warszawskich marketów budowlanych, gdzie był pracownikiem ds. sprzedaży. Został zwolniony z pracy za działalność związkową po zaledwie 10 dniach od utworzenia związku zawodowego. Od 2005 roku pracował jako radca, a następnie dyrektor Wydziału Międzynarodowego OPZZ. Od 2010 roku przez dwie kadencje pełnił funkcje członka prezydium OPZZ i rady OPZZ.

Reprezentował OPZZ na kilkudziesięciu konferencjach, seminariach, debatach oraz posiedzeniach w kraju i za granicą. Ponadto jest koordynatorem i menadżerem wielu europejskich projektów z udziałem OPZZ. Do 2019 roku łączył pracę na rzecz OPZZ z pracą naukową w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, z wykształcenia jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie socjologii.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Piotr Ostrowski nowym przewodniczącym OPZZ

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA