OPZZ: Ponad 50 tys. osób weźmie udział w ogólnopolskiej manifestacji

W sobotę 18 kwietnia odbędzie się w Warszawie demonstracja organizowana przez OPZZ. Z Górnego Śląska do stolicy pojedzie około 60 autokarów. Na demonstrację udadzą się m.in. górnicy, nauczyciele, energetycy, kolejarze i przedstawiciele branży chemicznej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

OPZZ: Ponad 50 tys. osób weźmie udział w ogólnopolskiej manifestacji

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

17 kwi 2015 9:59


W demonstracji ma uczestniczyć około 50-60 tys. osób. Organizuje ją Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych, a będą w niej brały udział organizacje związkowe z całej Polski, w tym także liczna delegacja z Górnego Śląska.

- Demonstracja będzie mieć charakter marszu gwiaździstego, ludzie będą demonstrować w różnych miejscach Warszawy, pod siedzibami różnych instytucji - mówi portalowi wnp.pl Wacław Czerkawski, wiceprzewodniczący Związku Zawodowego Górników w Polsce.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

anty związkowiec 2015-04-17 16:37:17

Cała banda nierobów będzie terroryzować społeczeństwo, bo chcą przechodzić na emeryturę po 5 latach pracy w górnictwie, nauczyciele chcą mieć 5 miesięcy wolnego w roku, energetycy chcą pracować tak żeby praca dla jednej osoby była rozłożona za dwie!!! Dlaczego strajkują Ci co mają najlepiej w tym kraju, moze mi ktoś to wytłumaczyć?