PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Jest porozumienie ze związkami zawodowymi Orlenu i Lotosu

  • Autor: PAP
  • 19 lip 2022 11:02

Połączenie PKN Orlen i Grupy Lotos spowoduje wzmocnienie tych podmiotów, wzmocnienie miejsc pracy i stworzy szansę na dalszy rozwój - powiedział we wtorek prezes płockiego koncernu Daniel Obajtek.

Jest porozumienie ze związkami zawodowymi Orlenu i Lotosu
Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek ocenił, że porozumienie daje pracownikom PKN Orlen i Grupy Lotos stabilność i dalszą możliwość rozwoju (fot. mat. pras.)
REKLAMA

We wtorek w Płocku (Mazowieckie) podpisano porozumienie ze związkami zawodowymi Grupy Orlen i Grupy Lotos, potwierdzające i ustalające uprawnienia pracowników po połączeniu obu podmiotów.

"To połączenie, które realizujemy - jesteśmy krok przed tym wydarzeniem - spowoduje przede wszystkim wzmocnie dwóch firm, wzmocnienie waszych miejsc pracy i szansę na dalszy rozwój" - powiedział podczas spotkania ze związkowcami prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak podkreślił, zwracając się do strony społecznej, w wyniku połączenia PKN Orlen i Grupy Lotos "powstaje jeden, wielki koncern, który będzie miał możliwości inwestycyjne, a możliwości inwestycyjne to gwarancja miejsc pracy, to rozwój tych miejsc pracy, to rozwój firm, to jest dalsza wasza przyszłość".

Prezes PKN Orlen podziękował związkowcom obu podmiotów, jak podkreślił, "obu bratnich firm", za zrozumienie celów połączenia i efektywny dialog związany z tym procesem. "To strona społeczna tworzyła historycznie te dwa koncerny" - zauważył Obajtek.

Jak ocenił, podpisane porozumienie daje pracownikom PKN Orlen i Grupy Lotos stabilność i dalszą możliwość rozwoju. "Wskazujemy również naszym akcjonariuszom, tak - strona społeczna jest zabezpieczona, strona społeczna chce tego procesu" - zaznaczył.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jest porozumienie ze związkami zawodowymi Orlenu i Lotosu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA