Grzesik, Solidarność: Na potrzeby kampanii wyborczej oszukuje się górników

- W ubiegły czwartek (24 września) resort skarbu podał, że to niemożliwe do przeprowadzenia, bo będzie to mogło zostać uznane przez Komisję Europejską za niedozwoloną pomoc publiczną - mówi Jarosław Grzesik, szef górniczej Solidarności.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grzesik, Solidarność: Na potrzeby kampanii wyborczej oszukuje się górników

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

30 wrz 2015 20:24


Minister skarbu Andrzej Czerwiński wskazał po posiedzeniu rządu, że spółka Silesia przejmie 11 kopalń, utrzyma ich płynność finansową, a także zagwarantuje, by w przyszłości mogły skutecznie działać. Jakby się pan do tego odniósł?

Jarosław Grzesik, szef górniczej Solidarności: - Trudno to nawet komentować, to jest jeden wielki skandal! Przecież w ubiegły czwartek (24 września) resort skarbu podał, że to niemożliwe do przeprowadzenia, bo będzie to mogło zostać uznane przez Komisję Europejską za niedozwoloną pomoc publiczną.

Ktoś sobie tu robi kpiny. Na potrzeby kampanii wyborczej oszukuje się górników, oszukuje się społeczeństwo.

Można usłyszeć brednie, że porozumienie z 17 stycznia zostało zrealizowane, a Kompania Węglowa dalej będzie mogła funkcjonować na zdrowych zasadach.

To mamienie ludzi, kłamstwo w żywe oczy! Oni nie mieli na górnictwo żadnego pomysłu i dalej go nie mają. Przerzucali tylko puste pudełko z napisem Kompania Węglowa i niczego nie zrobili.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.