PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

AgroUnia zapowiada "szeroką ofensywę spotkań"

  • Autor: PAP/JP
  • 2 cze 2022 15:53

Lider AgroUnii Michał Kołodziejczak zapowiedział w czwartek w Zamościu rozpoczęcie za cztery tygodnie szerokiej ofensywy spotkań na terenie całego kraju. Do najważniejszych problemów Polaków zaliczył: rozregulowany handel i wysokie ceny opału.

AgroUnia zapowiada "szeroką ofensywę spotkań"
Lider AGROunii Michał Kołodziejczak (fot. PAP/Leszek Szymański)
REKLAMA

Kołodziejczak zapowiedział "szeroką ofensywę spotkań i rozmów z ludźmi, które rozpoczniemy za cztery tygodnie w całej Polsce". "Będziemy spotykać się z ludźmi, jeździć, rozmawiać, przekonywać, że na Polskę można mieć lepszy pomysł, że może być zaplanowana" - wyjaśnił.

Następnie wskazał dwa najważniejsze problemy Polaków: rozregulowany, źle zorganizowany i przejmowany przez zagraniczne korporacje handel, który jego zdaniem jest przyczyną bardzo wysokiej inflacji oraz bardzo drogi opał.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zdaniem Kołodziejczaka, przyczyn inflacji należy szukać w wysokich marżach. Lider AgroUnii zaproponował wizję państwa silnego, niezależnego energetycznie, żywnościowo i gromadzącego strategiczne zasoby, których zapasy mają wystarczyć na co najmniej kilka miesięcy.

Jarosław Miściur z AgroUnii powiedział, że ruch buduje w swoich strukturach związki zawodowe rolników i pracowników, które mają być "głosem obywateli".

Kołodziejczak dodał, że związki dysponujące strukturami w 12 województwach już teraz stanowią ważne zaplecze AgroUnii i liczą po kilkadziesiąt osób w każdym regionie.

Po konferencji w Zamościu Kołodziejczak zapowiedział wizyty w gospodarstwach w okolicy Zamościa i Tomaszowa Lubelskiego.

O godz. 19 lider AgroUnii zaplanował spotkanie otwarte z mieszkańcami w hotelu Antoni w Tomaszowie Lubelskim.pin/ godl/

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: AgroUnia zapowiada "szeroką ofensywę spotkań"

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA