PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Zmiany w zarządzie Orlen Asfalt

Z końcem maja 2017 roku, czyli z dniem odbycia Zwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Orlen Asfalt, zakończyła się kadencja dotychczasowego zarządu spółki. Rada nadzorcza podjęła decyzję o powołaniu z dniem 1 czerwca 2017 na kolejną kadencję Jarosława Tyca na prezesa oraz Danuty Dobrzenieckiej na członka zarządu firmy.

Zmiany w zarządzie Orlen Asfalt
Zakończyła się kolejna kadencja zarządu Orlen Asfalt (fot.shutterstock)
REKLAMA

Jarosław Tyc, absolwent Wydziału Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej, ukończył studia podyplomowe w zakresie administracji publicznej, zarządzania, a także zarządzania wartością firmy.

W latach 1999-2000 pełnił funkcję wiceprezesa - dyrektora ds. pracowniczych i restrukturyzacji w PKN Orlen, a w latach 2000-2002 jako wiceprezes - dyrektor ds. handlu detalicznego w płockim koncernie opracował i wdrożył strategię handlu detalicznego, zarządzał siecią stacji własnych i patronackich oraz wprowadził i zarządzał programami lojalnościowymi dla klientów korporacyjnych i indywidualnych Flota Polska i Vitay.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Następnie w latach 2002-2009 pracował w grupie Saint-Gobain, a od 2009 roku był prezesem oraz współwłaścicielem Zakładu Opieki Zdrowotnej Mammo-Med, specjalizującego się w mammografii mobilnej.

Z dniem 1 czerwca 2017 roku został powołany na stanowisko prezesa Orlen Asfalt. Jednocześnie od 1 kwietnia 2016 roku pełni również funkcję prezesa spółki Orlen Paliwa.

Danuta Dobrzeniecka to absolwentka wydziału ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych m.in. z rachunkowości i finansów przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej, prawa podatkowego oraz zarządzania finansami w Akademii Leona Koźmińskiego. Od 2001 roku zawodowo związana ze spółką Orlen Gaz, gdzie przeszła przez kolejne szczeble kariery, aby od stycznia 2012 roku pełnić rolę członka zarządu, dyrektora Biura ds. Finansowo-Księgowych.

W dniu 28 kwietnia 2015 roku została powołana na stanowisko członka zarządu, dyrektora finansowego Orlen Asfalt. Odpowiada między innymi za obszar: finansów, kontrolingu, analiz finansowych i księgowości.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zmiany w zarządzie Orlen Asfalt

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA