PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Zmiany w zarządzie Europa Ubezpieczenia. Są szefowie sprzedaży oraz IT i operacji

Krzysztof Morawski i Grzegorz Pawlicki dołączyli do zarządu Europa Ubezpieczenia. Będą w nim odpowiadać – odpowiednio – za obszar sprzedaży oraz IT i operacji. Po zmianach w skład zarządu Europa Ubezpieczenia wchodzą oprócz jego nowych członków Marat Nevretdinov (prezes) i Artur Chądzyński – poinformowała Europa Ubezpieczenia.

  • Ireneusz Chojnacki
    ICH
  • 16 mar 2022 12:04
Zmiany w zarządzie Europa Ubezpieczenia. Są szefowie sprzedaży oraz IT i operacji
Nowi członkowie zarządu Europa Ubezpieczenia Grzegorz Pawlicki i Krzysztof Morawski to doświadczeni menedżerowie ( Fot. mat. Europa Ubezpieczenia)
REKLAMA

Krzysztof Morawski w zarządzie Europy Ubezpieczenia będzie odpowiadał za sprzedaż, rozwój biznesu i produkty. To menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży finansowej, specjalizujący się w segmencie affinity i bancassurance.

Przed dołączeniem do Europy pracował w Prudentialu, w którym odpowiadał za obszar B2B. Wcześniej był związany z Metlife, gdzie zajmował się rozwojem biznesu w Polsce i na innych rynkach europejskich oraz z bankiem Credit Agricole. Jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Grzegorz Pawlicki będzie odpowiedzialny za rozwój technologiczny Europy oraz za obszary IT i operacji. Przez ostatnie 12 lat pracował w grupie PKO Banku Polskiego, gdzie odpowiadał za innowacje technologiczne i produktowe. Wcześniej był związany z firmą doradczą KPMG. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

- Współpraca z partnerami biznesowymi oraz innowacyjne wykorzystanie technologii to dwa filary strategii Europa Ubezpieczenia. Dlatego cieszę się, że dołącza do nas dwóch doświadczonych menadżerów, którzy wzmocnią kompetencje w kluczowych dla nas obszarach. Krzysztof i Grzegorz, witajcie na Europejskim pokładzie -m.in. powiedział Marat Nevretdinov, prezes Europa Ubezpieczenia.

Po zmianach w skład zarządu Europa Ubezpieczenia wchodzą Marat Nevretdinov, Artur Chądzyński, Krzysztof Morawski i Grzegorz Pawlicki. Na początku marca rezygnację z zajmowanych w zarządzie stanowisk złożyli: Marta Małek-Bernadzikowska i Maciej Kloze.

Europa Ubezpieczenia to dwa towarzystwa ubezpieczeniowe: majątkowe TU Europa i życiowe TUnŻ Europa. Większościowym akcjonariuszem Europy jest międzynarodowa grupa ubezpieczeniowa Talanx.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zmiany w zarządzie Europa Ubezpieczenia. Są szefowie sprzedaży oraz IT i operacji

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA