PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Zmiany w spółkach Serinus Energy w Rumunii i Tunezji

Serinus Energy Inc. ma nowych członków kierownictwa jednostek biznesowych spółki w Tunezji i Rumunii. W Tunezji spółka powołała Haithema Ben Hassena na stanowisko prezesa zarządu Winstar Tunisia BV - należącego w 100 proc. do Serinus Energy podmiotu zależnego działającego w Tunezji.

REKLAMA

Ben Hassen zastępuje na tym stanowisku dr. Trenta Rehilla, który złożył rezygnację z powodów osobistych.

Ben Hassen rozpoczął pracę w Winstar Tunisia w listopadzie 2014 r. jako starszy inżynier ds. projektów, zaś w czerwcu 2015 r. otrzymał awans na stanowisko kierownika projektów. W tym okresie odpowiadał za realizację wielu projektów inwestycyjnych spółki, w tym przede wszystkim jako kierownik projektu zagospodarowania złoża gazu Moftinu w Rumunii. Przed podjęciem pracy w spółce Winstar Ben Hassen pracował jako starszy inżynier w firmach Pireco Tunisia, Mondial Contractors oraz Frimar SA w Tunezji. Ukończył studia na kanadyjskiej uczelni École Polytechnique de Montréal ze stopniem Bachelor of Mechanical Engineering.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Spółka powołała również Arafeta Mansali na stanowisko dyrektora operacyjnego oraz Chedly Maghraoui na stanowisko dyrektora finansowego spółki Winstar Tunisia BV. Mansali rozpoczął pracę w Winstar Tunisia w lutym 2014 r. na stanowisku starszego inżyniera ds. produkcji, zaś w maju 2017 r. objął stanowisko kierownika produkcji. Posiada wykształcenie i bogate doświadczenia w dziedzinie inżynierii i zarządzania operacyjnego w branży naftowej.

Mansali będzie ściśle współpracować z zespołem technicznym w Calgary przy wdrażaniu programów inwestycyjnych mających na celu zwiększenie efektywności produkcji na polach w Tunezji.

Przed podjęciem pracy w spółce Winstar Maghraoui piastował stanowisko dyrektora ds. finansów, księgowości i administracji w firmie Ensco PLC, gdzie nadzorował obszar sprawozdawczości finansowej w zakresie wszystkich projektów Ensco w Wielkiej Brytanii i krajach regionu Morza Śródziemnego.

W Rumunii spółka awansowała Alexandrę Damascan, wcześniej pełniącą tam rolę kierownika na kraj, na stanowisko prezesa zarządu spółki Serinus Energy Romania SA. Alexandra Damascan rozpoczęła pracę w spółce Serinus Energy Romania w 2008 r. i jest cennym członkiem zespołu Serinus. Ukończyła studia na kierunku ekonomii politycznej, studia MBA w dziedzinie transakcji biznesowych na Akademii Studiów Ekonomicznych, studia prawnicze ze stopniem LLM w dziedzinie arbitrażu międzynarodowego na Uniwersytecie Rumuńsko-Amerykańskim, zaś obecnie uczestniczy w studiach MBA dla branży naftowej i gazowej w Instytucie Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w Ploeszti (Rumunia).

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zmiany w spółkach Serinus Energy w Rumunii i Tunezji

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA