Zmiany w radzie nadzorczej Polskiego Holdingu Nieruchomości

Ministerstwo Skarbu dokonało kolejnych roszad we władzach Polskiego Holdingu Nieruchomości. Do rady nadzorczej dołączyły cztery nowe osoby, a dwaj dotychczasowi członkowie zostali odwołani.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany w radzie nadzorczej Polskiego Holdingu Nieruchomości

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

18 lut 2016 10:20


Z rady nadzorczej odszedł Krzysztof Melnarowicz i Marcin Marczuk.

Zgromadzenie akcjonariuszy powołało jednocześnie do rady cztery nowe osoby: Mikołaja Handschke, Jacka Chwalenia, Jerzego Wala oraz Oliwera Koszowskiego.

Mikołaj Handschke jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu) na kierunku finanse i bankowość. Jest doktorem nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Współpracuje jako wykładowca z wieloma wyższymi uczelniami w obszarze makro i mikroekonomii oraz ekonomii menadżerskiej. Od 2013 r. członek Rady Nadzorczej firmy brokerskiej mBroker Net w Poznaniu. 

Jacek Chwalenia jest magistrem rehabilitacji - fizjoterapeutą oraz ukończył podyplomowo zarządzenie w administracji rządowej i samorządowej. Pełni funkcję prezesa zarządu spółki PGK Eekom. Jest radnym powiatu nyskiego. Od 1999 r. prowadzi prywatny gabinet rehabilitacyjny.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.