Zmiany w radzie nadzorczej Banku Handlowego

Jenny Grey i Anand Selvakesari zostali powołani na 3-letnie kadencje w skład rady nadzorczej Banku Handlowego w Warszawie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany w radzie nadzorczej Banku Handlowego

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

22 cze 2016 16:29


Jenny Grey w lutym 2016 r. objęła stanowisko szefa ds. zarządzania kadrami w Citi w regionie EMEA. Wcześniej, od października 2012 roku, piastowała funkcję szefa ds. relacji publicznych w regionie EMEA i odpowiadała za ochronę i wzmacnianie reputacji Citi w Regionie EMEA. Zakres jej obowiązków obejmował relacje z mediami, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, rozwój marki i społeczności. 

Posiada 24-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji. Do Citi dołączyła w październiku 2012 r., po czterech latach pracy w brytyjskiej administracji rządowej, ostatnio w siedzibie Premiera Wielkiej Brytanii jako dyrektor wykonawczy ds. komunikacji rządowej. Była szefem ds. merytorycznych (Head of Profession), kierując 5 tysiącami pracowników zajmujących się komunikacją w całym sektorze państwowym.

W poprzednich latach pracowała w sektorze publicznym, gdzie piastowała stanowisko dyrektora ds. komunikacji i marketingu społecznego m.in. w brytyjskiej służbie zdrowia (National Health Service) oraz w Komisji Audytu. Była również dyrektorem ds. korporacyjnych i międzynarodowych w Cancer Research UK.

Ukończyła studia magisterskie w dziedzinie psychologii społecznej w London School of Economics oraz z wyróżnieniem studia w zakresie języka angielskiego i literatury angielskiej na Durham University.

Anand Selvakesari jest związany z Citi od 1991 r. Od lipca 2015 roku pełni funkcję szefa bankowości detalicznej w regionie Azji i Pacyfiku, Citi. Na obecnym stanowisku odpowiada za obszar bankowości detalicznej i bankowości przedsiębiorstw w całej Azji. 

Przed objęciem obecnego stanowiska, od grudnia 2013 roku był szefem bankowości detalicznej w regionie obejmującym kraje należące do Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN) oraz Indie. Na tym stanowisku odpowiadał za obszar bankowości detalicznej w Klastrze ASEAN, w skład którego wchodzą Singapur, Malezja, Indonezja, Filipiny, Tajlandia, Wietnam oraz Indie.

Wcześniej, w latach 2011-2013, piastował stanowisko szefa bankowości detalicznej w Indiach zarządzając obszarami bankowości detalicznej, kart kredytowych, pożyczek niezabezpieczonych, bankowości dla osób nie będących obywatelami Indii oraz obszarem bankowości przedsiębiorstw w Indiach.

Posiada dyplom MBA (finanse i marketing) oraz tytuł inżyniera (inżynieria mechaniczna), uzyskane w Indiach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.