Zmiany w policji. Do Komendy Głównej trafili Jan Lach, Andrzej Szymczyk i Renata Skawińska

· Inspektor Jan Lach został nowym zastępcą komendanta głównego policji.
· Akt powołania insp. Janowi Lachowi wręczył wiceminister Jarosław Zieliński.
· Wiceszef MSWiA wprowadził na nowe stanowiska również nowego I zastępcę komendanta głównego policji mł. insp. Andrzeja Szymczyka oraz komendanta Centralnego Biura Śledczego Policji insp. Renatę Skawińską.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany w policji. Do Komendy Głównej trafili Jan Lach, Andrzej Szymczyk i Renata Skawińska

PODZIEL SIĘ


Autor: Parlamentarny.pl

26 sty 2016 18:10


Podczas wtorkowej (26 stycznia) uroczystości w Komendzie Głównej Policji obecni byli wiceminister Jarosław Zieliński, komendant główny policji inspektor Zbigniew Maj oraz kierownictwo samej komendy.

- To jest zespół ludzi, od którego bardzo wiele zależy - mówił wiceminister Jarosław Zieliński. - (...) Życzę, żeby współpraca powołanych dziś na te stanowiska osób, układała się jak najlepiej i by w Polsce było rzeczywiście coraz bezpieczniej.

Wiceminister za cel na najbliższe miesiące dla nowego zespołu kierującego służbą wskazał poprawę bezpieczeństwa i określenie nowej mapy zagrożeń przestępczych dla kraju.

- Chodzi o to, byśmy jak najlepiej rozeznali się w skali i miejscach zagrożeń na terenie całego kraju – wyjaśniał wiceminister Jarosław Zieliński. Sekretarz stanu w MSWiA zachęcił wszystkich policjantów do aktywności przy pracach nad mapą zagrożeń.

Wiceszef MSWiA wysoko ocenił kwalifikacje nowego kierownictwa Policji.

Więcej tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.