Zmiany w nadzorze PGNiG

NWZA Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa dokonało zmian w składzie Rady Nadzorczej. Walne powołało do składu rady Zbigniewa Skrzypkiewicza, jako niezależnego członka rady oraz odwołało ze składu Mieczysława Puławskiego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany w nadzorze PGNiG

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

26 cze 2013 18:30


Zbigniew Skrzypkiewicz jest absolwentem Politechniki Warszawskiej wydziału Inżynierii Chemicznej, a następnie w 1996 roku ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem.

W latach 1993 - 1997 pracował na stanowisku zastępcy dyrektora ds. armatury przemysłowej w spółce KSB Pompy i Armatura., podmiocie należącym do KSB AG, jednej z największych firm na świecie produkujących pompy i armaturę przemysłową. W okresie 1998 - 2000 był zatrudniony w dużej niemieckiej spółce handlowej Raab Karcher Materiały Budowlane, na stanowisku dyrektora branży sanitarnej i grzewczej. Był również dyrektorem w niemieckim przedsiębiorstwie produkcyjno-handlowym Otto Poland.

Od maja 2001 do grudnia 2004 pełnił funkcję prezesa zarządu Spółki Instal Lublin S.A. notowanej na GPW. Obecnie pracuje we francuskiej spółce produkcyjnej Finpol Rohr sp. z o.o. na stanowisku prezesa zarządu. Funkcję tę pełni od 2005 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.