Zmiany w dziale rynków kapitałowych Knight Frank

Dział rynków kapitałowych w firmie Knight Frank powiększył się o dwie osoby. Marcin Purgal objął stanowisko dyrektora w tym dziale. Wcześniej do zespołu dołączyła Magdalena Topolska-Ziemak jako starszy analityk finansowy. Natomiast Katarzyna Laszkowska awansowała na stanowisko starszego menedżera.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany w dziale rynków kapitałowych Knight Frank

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

24 lut 2016 9:31


Marcin Purgal jako dyrektor w dziale rynków kapitałowych jest odpowiedzialny za zarządzanie relacjami z klientami, pozyskiwanie nowych zleceń oraz nadzór nad transakcjami kupna i sprzedaży nieruchomości oraz całych portfeli, jak i za strukturyzowanie projektów inwestycyjnych.

Marcin Purgal posiada blisko 12-letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do Knight Frank przez ponad 10 lat był związany z Savills. Do zakresu jego obowiązków należało m.in. doradztwo przy transakcjach zakupu i sprzedaży wszystkich nieruchomości komercyjnych oraz procesy due diligence. Purgal uczestniczył w transakcjach inwestycyjnych doradzając funduszom inwestycyjnym, firmom typu private equity oraz indywidualnym podmiotom.

W trakcie swojej kariery Marcin Purgal był doradcą w wielu transakcjach inwestycyjnych, zarówno po stronie podmiotów sprzedających, jak i nabywających nieruchomości. Z jego udziałem sfinalizowane zostały m.in. transakcja dotycząca portfela nieruchomości należących do BZ WBK FRN FIZ 2, portfela nieruchomości handlowych Echo, kompleksu biurowego Platinium Business Park, budynku biurowego Żoliborz Plaza, Royal Trakt Offices, Bema Plaza czy Grzybowska Park.

Purgal jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW).

Magdalena Topolska-Ziemak jako starszy analityk finansowy odpowiada za przygotowywanie procesów due diligence oraz analiz finansowych nieruchomości. Topolska-Ziemak ma ponad 12 lat doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do zespołu Knight Frank pracowała w Savills, gdzie zaczynała karierę w dziale wynajmu powierzchni biurowych, by po 3 latach zająć się wyceną nieruchomości.

Magda Topolska-Ziemak była zaangażowana w przygotowywanie wycen dla takich firm jak: GTC, Skanska, Neinver, PZU TFI, Apollo Rida, Azora oraz Celtic. W ramach realizowanych zleceń odpowiadała za opracowywanie raportów oraz operatów szacunkowych gruntów inwestycyjnych, nieruchomości mieszkaniowych oraz obiektów komercyjnych. Topolska-Ziemak jest członkiem RICS oraz posiada uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego. Posiada również licencję pośrednika nieruchomości oraz certyfikat CCIM.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.