Zmiany organizacyjne w Advertis

Grupa Advertis przekształciła się w spółkę komandytową. Prezesem został Marcin Wnuk, prokurentem Monika Gardasiewicz, przewodniczącym rady nadzorczej Paweł Gardasiewicz, a członkiem rady nadzorczej Karina Popieluch.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany organizacyjne w Advertis

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

5 kwi 2016 12:51


Marcin Wnuk, jako prezes Advertis zarządza zespołem spółki, odpowiada za strategię firmy, a także opracowanie i monitoring wskaźników biznesowych oraz procesowych.

To absolwent Politechniki Warszawskiej. Kompetencje menedżerskie doskonalił w Instytucie Rozwoju Biznesu, jako uczestnik programu szkoleniowego certyfikowanego przez International Education Society. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami z branży opakowaniowej, POS, przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz aranżacji przestrzeni publicznych. Z firmą Advertis związany jest od 2010.

Jest zwolennikiem struktury funkcjonalnej oraz procesowego podejścia do realizowanych zadań,
w zgodzie z metodologią lean management.

Paweł Gardasiewicz, przewodniczący rady nadzorczej w 2002 r. wraz z żoną Moniką założył Grupę Advertis. Obecnie koncentruje się na rozwoju spółki oraz budowaniu długotrwałych relacji biznesowych.

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie na kierunku finanse i bankowość. Wcześniej od 1991 zawodowo związany ze sportem. Windsurfer, olimpijczyk z Atlanty 1996. Mistrz świata seniorów w Icesurfingu (1993), mistrz świata seniorów w klasie Raceboard (1996), mistrz świata Masters w klasie Raceboard (2013), mistrz Europy Masters w klasie Raceboard (2014). Laureat nagrody Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Monika Gardasiewicz, art director, prokurent, zarządza działem designu i nadzoruje przygotowanie projektów dla kluczowych klientów firmy.

Absolwentka wydziału ekonomicznego PWSBiA w Warszawie. Stypendystka Uniwersytetu w Sorbonie. Jej pobyt w Paryżu zaowocował zainteresowaniem sztuką i designem. W pracy zawodowej inspiracje czerpie z licznych podróży i wnikliwej obserwacji otaczającego ją świata. Regularnie uczestniczy w międzynarodowych targach wnętrzarskich, gdzie śledzi trendy wyposażenia i aranżacji wnętrz komercyjnych. Czuwa nad jakością i finalnym kształtem każdej realizacji. Mama Julii i Mateusza.

Karina Popieluch, trener biznesu, konsultant, wykładowca akademicki, coach, asesor
członek rady nadzorczej, dba o wzmacnianie kompetencji pracowników, w myśl filozofii Kaizen czyli konsekwentnego, synchronicznego rozwoju zespołu i organizacji.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.