Zmiany kadrowe w GDDKiA. Iwona Stępień-Pilipczuk zastępcą dyrektora

Minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk powołał Iwonę Stępień-Pilipczuk na stanowisko zastępcy Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiany kadrowe w GDDKiA. Iwona Stępień-Pilipczuk zastępcą dyrektora

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

29 lut 2016 9:46


Iwona Stępień-Pilipczuk od ponad 30 lat związana jest z drogownictwem, a od blisko 20 lat pracuje na kierowniczych stanowiskach. Karierę zawodową rozpoczęła w szczecińskim oddziale GDDKiA (przed przekształceniami Dyrekcja Okręgowa Dróg Publicznych w Szczecinie i Generalna Dyrekcja Dróg Publicznych Oddział Północno-Zachodni w Szczecinie), gdzie pracowała ponad 25 lat, dochodząc do stanowiska dyrektora oddziału.

Od 2008 do 2013 r. pełniła funkcję dyrektora Biura Infrastruktury Drogowej w Szczecinie w prywatnej spółce. Następnie, prowadząc własną działalność, w ramach usług doradczych, pełniła funkcję zastępcy inżyniera kontraktu i specjalisty ds. roszczeń na kontraktach realizowanych przez GDDKiA. Od stycznia 2016 r. sprawowała funkcję Kierownika Projektu w olsztyńskim oddziale GDDKiA.

Obecnie na czele GDDKiA stoi Jacek Bojarowicz, a jego dwaj pozostali zastępcy to Monika Milwicz oraz Andrzej Maciejewski. Skład kierownictwa uzupełnia dyrektor generalny urzędu Joanna Nurkiewicz.

Więcej na wnp.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Leun 2016-03-04 19:31:18

Miejmy nadzieję, że będzie to dobra zmiana. Choć właściwie tak jak było ostatnio w GDDKiA, szczególnie w traktowaniu pracowników, to już chyba gorzej być nie może...