PARTNERZY PORTALU

Ziv Gigi dyrektorem wykonawczym w GTC

  • jk
  • 29 lis 2022 10:40

Ziv Gigi awansował na stanowisko dyrektora wykonawczego na region Europy Południowo-Wschodniej w GTC (branża nieruchomości). Będzie odpowiedzialny za wszystkie operacje sektora biurowego w Bułgarii, Rumunii, Serbii i Chorwacji.

Ziv Gigi dyrektorem wykonawczym w GTC
Ziv Gigi ma ponad 15 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych na rynkach nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej (Fot. mat. pras.)
REKLAMA

Ziv Gigi ma ponad 15 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych na rynkach nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie swojej kariery w GTC zrealizował i zarządzał projektami biurowymi i handlowymi o powierzchni 450 tys. metrów kwadratowych.

Pracę w GTC rozpoczął w 2008 r. i pełnił kolejno funkcję dyrektora finansowego na Bułgarię i Serbię, dyrektora krajowego w Rumunii, a ostatnio dyrektora krajowego na Bułgarię i Rumunię. Na obecnym stanowisku będzie nadzorował wszystkie działania firmy w sektorze biurowym w Bułgarii, Rumunii, Serbii i Chorwacji.

Oprócz doświadczenia w dziedzinie rozwoju i zarządzania aktywami Ziv Gigi jest certyfikowanym księgowym publicznym (CPA) z ponad 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami, specjalizującym się w pozyskiwaniu kapitału i planowaniu strategicznym. Przed dołączeniem do GTC, Ziv pracował jako audytor w Ernst & Young Israel oraz jako kierownik finansowy dla prywatnego dewelopera na Węgrzech i w Turcji.

Grupa GTC jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości, koncentrującym się na Polsce i stolicach krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Ziv Gigi dyrektorem wykonawczym w GTC

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA