PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Zenon Dąbrowski członkiem rady nadzorczej TXM w restrukturyzacji

Zarząd TXM w restrukturyzacji otrzymał oświadczenie od akcjonariusza 21 Concordia 1 Sarl dotyczące zmian w składzie rady nadzorczej spółki. Akcjonariusz odwołał dotychczasowego członka rady nadzorczej - Bogusława Bartczaka - i powołał Zenona Dąbrowskiego w ramach kadencji 2018-2021.

REKLAMA

Zenon Dąbrowski posiada wykształcenie wyższe, ukończył studia o kierunku menedżerskim na Wydziale Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej.

Karierę zawodową rozpoczynał w roku 1993 w Pekao jako pracownik Departamentu Skarbca Centralnego. W latach 1993–1998 był zatrudniony w Arthur Andersen w dziale Audytu, a następnie w dziale Doradztwa Inwestycyjnego. W roku 1999 w GTS Pronet Communications zajmował stanowisko Menedżera ds. Planowania Strategicznego.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W latach 1999-2008 w funduszu private equity DBG Eastern Europe zatrudniony jako menedżer inwestycyjny/dyrektor inwestycyjny, od roku 2008 w funduszu ARX Equity Partners jako dyrektor inwestycyjny, a od 2012 roku dodatkowo jako CFO wszystkich funduszy zarządzanych przez ARX. Od czerwca 2018 roku w 21 Concordia LP jako dyrektor inwestycyjny/CFO. Był członkiem Rady Nadzorczej oraz Przewodniczącym Komitetu Audytu Ergis. Zasiada również w organach spółek pozagiełdowych.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zenon Dąbrowski członkiem rady nadzorczej TXM w restrukturyzacji

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA