Zbigniew Szkopek na czele Hefal Serwis

W ostatnim tygodniu marca dwuosobowy zarząd Hefal Serwis podał się do dymisji. Prezesem firmy został tymczasowo Zbigniew Szkopek, przewodniczący rady nadzorczej i jeden z udziałowców spółki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zbigniew Szkopek na czele Hefal Serwis

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

6 kwi 2015 13:27


Według informacji uzyskanych w spółce, nagła zmiana zarządu spółki Hefal Serwis wynikała z różnicy wizji rozwoju firmy, jaką miały zarząd i rada nadzorcza spółki.

Dotychczasowy przewodniczący rady, Zbigniew Szkopek objął funkcję prezesa spółki, nowym prokurentem samoistnym Hefal Serwis została Beata Hut, a do czasowego pełnienia funkcji szefa rady nadzorczej został powołany jeden z jej członków, Leszek Kołoczek, który ma sprawować tą funkcję w czasie trwania delegacji nowego prezesa.

Zbigniew Szkopek i jego żona Małgorzata są głównymi udziałowcami spółki Hefal Serwis, właścicielami 40,18 proc. akcji. Zbigniew Szkopek jest także prezesem i największym udziałowcem spółek Alumast i Hotel Polonia.

Zadania postawione przez nowym prezesem na najbliższe tygodnie to: stabilizacja relacji z dostawcami i bankami, rozbudowa działu sprzedaży lodowisk i zadaszeń wielkopowierzchniowych oraz kontynuacja budowy hali produkcyjnej i prowadzonych kontraktów.

Więcej czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.