Zbigniew Smyczyński dołącza do Prologis

Zbigniew Smyczyński dołączył do polskiego oddziału firmy Prologis i objął stanowisko leasing managera w regionie Warszawy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zbigniew Smyczyński dołącza do Prologis

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

22 wrz 2015 20:42


Zbigniew Smyczyński posiada sześcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Karierę zaczynał w firmie RC Development, gdzie zajmował się sprzedażą i marketingiem. Następnie pracował w CBRE Poland, międzynarodowej agencji doradczej, początkowo na stanowisku junior property negotiator, a od stycznia 2014 roku awansował na property negotiator.

- Zbigniew od początku kariery zawodowej związany jest z branżą nieruchomości i osiąga w niej świetne wyniki. Cieszymy się, że tak kompetentny specjalista dołączył do naszego zespołu – powiedział Michał Czarnecki, vice president, head of leasing Poland.

Smyczyński jest absolwentem wydziału zarządzania na kierunku bankowość, ubezpieczenia i rynki Kapitałowe na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i zarządzania nieruchomościami w Warszawskiej Szkole Zarządzania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.