PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Zbigniew Pruski dyrektorem handlowym BBC na Europę Środkowo-Wschodnią

Zbigniew Pruski będzie zarządzał zespołem BBC z siedziby w Warszawie. Będzie koordynował generowanie zysków poprzez rozwój marek BBC Studios w regionie CEMA.

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 19 sie 2019 18:41
REKLAMA

Zbigniew Pruski obejmie stanowisko dyrektora handlowego w BBC na Europę Środkowo-Wschodnią (CEMA). Będzie rezydował z zespołem w Warszawie. W nowej roli będzie odpowiedzialny za dostarczanie przychodów i generowanie zysków poprzez rozwój marek BBC Studios w całym regionie CEE zgodnie ze strategią i założonymi celami biznesowymi.

Będzie ściśle współpracował z Dorotą Tomas, odpowiedzialną w BBC na Europę Środkowo-Wschodnią za strategię i rozwój w regionie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Brytyjski nadawca argumentuje, że nowe stanowisko objęte przez Pruskiego jest konsekwencją zmian strukturalnych w regionie CEMA. BBC stara się odejść od ogólnego zarządzania podregionami i skoncentrowania się na odrębnych liniach biznesowych.

- Powołanie dyrektora handlowego na Europę Środkową i Wschodnią sygnalizuje nasze ciągłe zaangażowanie w region i wzmacnianie lokalnej obecności - komentuje te decyzje Louise La Grange, SVP branded services commercial w BBC Studios. - Podkreśla, że bardzo się cieszy na współpracę z Pruskim. - Obejmuje (on) rolę o większej odpowiedzialności i zasięgu w naszym warszawskim biurze, bo znacznie ułatwi to komercyjny rozwój naszych marek - kończyła. Jest przekonana, że doświadczenie, ekspertyza i relacje Pruskiego przyczyniły się do wielu sukcesów w Polsce i nie tylko. - Jestem przekonana, że nasza współpraca zaowocuje nowymi drogami dotarcia do odbiorców w całej CEMA.

Zbigniew Pruski dołączył do zespołu BBC Studios (wcześniej BBC Worldwide) w 2011 r., przechodząc z Discovery Networks Central Europe.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zbigniew Pruski dyrektorem handlowym BBC na Europę Środkowo-Wschodnią

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA