PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Zbigniew Prokopowicz prezesem Pfleiderer Group

Pfleiderer Group, producent wyrobów drewnopochodnych dla przemysłu meblowego, wyposażenia wnętrz i budownictwa, poinformował, że Zbigniew Prokopowicz, pełniący od 1 czerwca obowiązki prezesa spółki, obejmie to stanowisko na stałe pod warunkiem powołania przez Radę Nadzorczą.

REKLAMA

Zbigniew Prokopowicz od lutego 2016 r. pełnił funkcję członka, a od czerwca 2016 r. przewodniczącego Rady Nadzorczej. Miguel Kohlmann, który od maja 2018 r. wspierał Radę Nadzorczą w roli doradcy, zostanie nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej Pfleiderera z chwilą powołania przez Walne Zgromadzenie.

W wyniku wezwania, przeprowadzonego z sukcesem latem tego roku, fundusze zarządzane przez globalną firmę inwestycyjną Strategic Value Partners wraz z luksemburskim inwestorem Atlantik kontrolują obecnie 100 proc. akcji Pfleiderera. W związku z przejęciem większościowego pakietu i pod warunkiem uzyskania zgody Komisji Nadzoru Finansowego, Pfleiderer zostanie wycofany z obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i będzie zarządzany jako firma prywatna.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Bardzo się cieszę się, że zostanę powołany na stałe na stanowisko prezesa, oraz że będę kontynuował współpracę z Miguelem Kohlmannem i pozostałymi członkami Rady Nadzorczej, realizując przyjętą strategię rozwoju firmy. Jako firma prywatna, Pfleiderer będzie mógł z powodzeniem kontynuować optymalizację procesów produkcyjnych, zachowując pozycję wiarygodnego i innowacyjnego partnera, cieszącego się wieloletnim zaufaniem klientów – podkreśla Zbigniew Prokopowicz.

Cały artykuł czytaj tutaj

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zbigniew Prokopowicz prezesem Pfleiderer Group

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA