×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Zbigniew Pawłucki wiceprezesem Izobloku

Zbigniew Pawłucki, w ostatnich latach związany z Orlenem, został wiceprezesem Izobloku.

Zbigniew Pawłucki wiceprezesem Izobloku
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

W Izobloku Zbigniew Pawłucki będzie odpowiedzialny m.in. za koordynację i rozwój sprzedaży w grupie kapitałowej, w tym relacje z kluczowymi klientami i dostawcami, ponadto za R&D Grupy Izoblok, w szczególności rozwój technologii produkcji surowca i automatyzację procesów produkcyjnych.

– Wiedza i ogromne doświadczenie Zbigniewa Pawłuckiego przyczynią się nie tylko do wzmocnienia integracji wewnętrznej Spółek Grupy. Izoblok będzie silniejszy zarówno jeśli chodzi o relacje zewnętrzne z interesariuszami jak i maksymalne wykorzystanie efektów synergii w grupie – mówi Przemysław Skrzydlak, prezes Izobloku.

Zbigniew Pawłucki jest menedżerem z 25-letnim doświadczeniem w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw, zarządzania inwestycjami i produkcją. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Technicznej w Kolonii (Niemcy), Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Strategicznego Przywództwa, Harvard Business Review. Biegle włada językiem niemieckim, angielskim i rosyjskim. Od 1992 roku związany z branżą motoryzacyjną i przemysłem. Karierę zawodową rozpoczynał w Ford Motor Company. W latach 1995-2004 związany z HP-chemie Pelzer GmbH, gdzie odpowiadał za zaopatrzenie, powstanie i rozwój zakładu produkcyjnego w Polsce a potem także za procesy restrukturyzacyjne w grupie Pelzer. Od 2009 roku, jako dyrektor wykonawczy ds. realizacji inwestycji majątkowych w PKN Orlen odpowiadał za inwestycje przemysłowe oraz restrukturyzację Orlen Budonaft i Orlen Centrum Serwisowe.

Spółki grupy Izoblok specjalizują się w przetwórstwie spienionych tworzyw sztucznych ze szczególnym uwzględnieniem przetwórstwa polipropylenu spienionego (EPP). W roku obrotowym 2016/2017 skonsolidowane przychody grupy ze sprzedaży wyniosły 179,520 mln zł, a zysk netto 8,081mln zł. Skonsolidowana EBITDA ukształtowała się na poziomie 21,735 mln zł.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zbigniew Pawłucki wiceprezesem Izobloku

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA