Zbigniew Maj odchodzi ze stanowiska komendanta głównego policji

Komendant główny policji odchodzi ze stanowiska. Zbigniew Maj pełnił tę funkcję zaledwie dwa miesiące.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zbigniew Maj odchodzi ze stanowiska komendanta głównego policji

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

11 lut 2016 9:14


Rezygnacja Zbigniewa Maja prawdopodobnie ma związek z tajną operacją przygotowywaną przez funkcjonariuszy z Biura Spraw Wewnętrznych, która miała go skompromitować. Chodzi o sprawę sprzed kilkunastu lat, kiedy Maj pracował w Centralnym Biurze Śledczym – donosi RMF FM.

Zbigniew Maj był komendantem zaledwie dwa miesiące – stanowisko objął w połowie grudnia ubiegłego roku. Zastąpił wówczas Krzysztofa Gajewskiego. Wcześniej był zastępcą pomorskiego szefa policji. Służbę w policji rozpoczął w 1996 r.

W swojej dotychczasowej karierze był dwukrotnie odznaczany przez prezydenta - Brązowym Medalem za długoletnią służbę oraz Brązowym Krzyżem Zasługi. Jako wiceszef pomorskiej policji nadzorował pion kryminalny.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

obserwat 2016-02-11 21:56:57

Przed przyjęciem stanowiska był sprawdzany- czysty! nagle po miesiącu okazuje się, ze w tle coś się dzieje --- nic innego tylko prowokacja. A Szef MSW zamiast bronic podwładnego wywala go na bruk. Panie MAJ Pan dla nich z sercem i zaangażowaniem Oni Pana wystawili:-))) Dopadli Pana i nikt nie stanął w Pana obronie. Czy warto było????