Zakłady Mięsne Henryk Kania: Paweł Sikora został PR menedżerem

Zakłady Mięsne Henryk Kania utworzyły stanowisko PR menedżera. Został nim Paweł Sikora, w przeszłości związany m.in. z grupą firm Mokate.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zakłady Mięsne Henryk Kania: Paweł Sikora został PR menedżerem

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpożywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

18 kwi 2016 13:35


Paweł Sikora swoją karierę zawodową zaczynał w mediach m.in. będąc wydawcą strony głównej portalu Wprost.pl oraz dziennikarzem w tygodniku „Wprost”. Następnie pracował w agencji Partner of Promotion, gdzie zajmował się współobsługą biura prasowego Union Investment TFI oraz współpracował przy realizacji projektów dla takich klientów, jak Moët Hennessy, SEGRO, Ghelamco, PolskiBus.com i Liebherr. Od 2013 roku związany był z grupą firm Mokate, realizując projekty z zakresu PR-u korporacyjnego i produktowego. Paweł Sikora jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim.

ZM Henryk Kania to producent wyrobów wędliniarskich oraz mięsa konfekcjonowanego w Polsce. Firma została założona w 1990 roku Zakłady Henryk Kania oferują szeroki wachlarz produktów z obszaru marek własnych i prywatnych. Głównymi odbiorcami jej produktów są sieci handlowe w kraju i za granicą, m.in. Auchan, Biedronka, Carrefour, Delikatesy Centrum, E-Leclerc, Intermarche, Kaufland, Lidl, Makro, Netto oraz Żabka.

Od marca 2012 roku akcje ZM Henryk Kania są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.