Wojciech Smyk objął stanowisko Vice President w BlackRock

W następstwie przejęcia MGPA przez BlackRock w październiku 2013 roku, Wojciech Smyk objął stanowisko Vice President w BlackRock.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wojciech Smyk objął stanowisko Vice President w BlackRock

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

17 lut 2014 18:30


Wojciech Smyk odpowiada obecnie za zarządzanie aktywami oraz poszukiwanie możliwości rozwoju firmy w Polsce w ramach działalności BlackRock na rynku nieruchomości.

Wojciech Smyk posiada siedmioletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych oraz inwestycyjnej. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na dwóch kierunkach. Posiada również tytuł Certified Commercial Investment Member (CCIM).

Przed dołączeniem do zespołu BlackRock (wcześniej MGPA), pracował w Ernst & Young Real Estate w Warszawie.

BlackRock to firma zajmująca się zarządzaniem inwestycjami oraz świadcząca usługi doradcze dla klientów instytucjonalnych i komercyjnych na całym świecie. Na koniec grudnia 2013 roku łączna wartość aktywów zarządzanych przez BlackRock wyniosła 4,324 biliona dolarów. BlackRock oferuje usługi obejmujące m.in. rachunki wydzielone, fundusze wzajemne, iShares® (fundusze EFT) oraz inne narzędzia zbiorowego inwestowania. Firma świadczy też usługi w zakresie zarządzania ryzykiem oraz doradztwa dla inwestorów instytucjonalnych w ramach BlackRock Solutions®.

Siedziba BlackRock mieści się w Nowym Jorku. Na dzień 31 grudnia 2013 roku firma zatrudniała około 11 400 pracowników w ponad 30 krajach i działała na kluczowych rynkach, w tym w Ameryce Północnej i Południowej, w Europie, Azji, Australii, na Środkowym Wschodzie oraz w Afryce. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.