Wojciech Fedyk prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej

Minister Witold Bańka wręczył 1 kwietnia nominację na prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej dr. Wojciechowi Fedykowi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wojciech Fedyk prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

1 kwi 2016 12:22


Dr Wojciech Fedyk został wyłoniony w otwartym konkursie spośród dziewięciu kandydatów. Następnie Rada Polskiej Organizacji Turystycznej wyraziła pozytywną opinię na posiedzeniu 30 marca 2016 r.

Dr Fedyk jest zawodowo związany z turystyką od 25 lat. Pracował jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Wrocławskim, AWF we Wrocławiu oraz w wyższych szkołach turystyki. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W marcu br. obronił doktorat z ekonomii na podstawie pracy pt. „Uwarunkowania skuteczności regionalnych organizacji turystycznych w Polsce”.

Jest współtwórcą Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych. W latach 2005-2010 pełnił funkcję dyrektora biura Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej. Jest między innymi licencjonowanym pilotem wycieczek i informatorem turystycznym I klasy.

Dr Wojciech Fedyk jest autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych, strategii i analiz, projektów promocyjnych i wniosków o dotacje ze sfery rozwoju i promocji turystyki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.