PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Witold Wójcicki prezesem Huty Pokój. Zarząd w okrojonym składzie

Rada Nadzorcza wybrała nowych członków zarządu Huty Pokój. Postanowiono, że będzie on funkcjonował w pomniejszonym, dwuosobowym, a nie jak dotychczas – trzyosobowym – składzie. Na stanowisko prezesa zarządu został powołany Witold Wójcicki, a stanowisko wiceprezesa zarządu ds. handlu i produkcji objął Tomasz Szynol.

Witold Wójcicki prezesem Huty Pokój. Zarząd w okrojonym składzie
Witold Wójcicki (fot.mat.pras.)
REKLAMA

Witold Wójcicki to menadżer o olbrzymim doświadczeniu, specjalizujący się przede wszystkim w przeprowadzaniu procesów restrukturyzacyjnych, a także w zarządzaniu działami finansowymi i wdrażaniu strategii finansowych. Zna realia współpracy z bankami i inwestorami na rynku kapitałowym.

Tomasz Szynol swoje doświadczenie menadżerskie zdobywał w spółkach Grupy Tauron, a później w Grupie Kapitałowej Węglokoks, zajmując stanowiska najpierw dyrektora ds. rynku krajowego, a w ostatnim czasie dyrektora ds. hutnictwa.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Więcej czytaj tutaj

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (2)

Do artykułu: Witold Wójcicki prezesem Huty Pokój. Zarząd w okrojonym składzie

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Hutniczka 2017-06-10 10:57:38

    A co tam robi jeszcze synalek posła Matusiaka? Chyba tylko kase wyciąga.

  • Hutnik 2017-06-08 15:28:23

    Kolejne osoby, które nie mają zielonego pojęcia o hutnictwie zajmują stanowiska w zarządzie, a ruiny Huty Pokój, które pozostawił po 19 latach niszczenia tego zakładu jej były prezes Henryk Sławik WYMAGAJĄ objęcia kierownictwa przez FACHOWCÓW z wiedzą i praktyką w branży hutniczej! Jedna z najstarszych i najlepszych hut polskich GINIE NA NASZYCH OCZACH a mieszkańcy Rudy Ślaskiej stracili już kilka tysięcy miejsc pracy. Za zniszczenie tego wspaniałego do 1997 roku podmiotu NIKT NIE ODPOWIEDZIAŁ..!!?

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA