Witold Szczypiński dyrektorem generalnym Tarnowa

Od pierwszego kwietnia wiceprezes Grupy Azoty Witold Szczypiński jest także dyrektorem generalnym tarnowskiego zakładu. Objęcie funkcji ma wpłynąć na przyspieszenie decyzji lokalnych w firmie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Witold Szczypiński dyrektorem generalnym Tarnowa

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

1 kwi 2014 11:48


- To nie zmienia zarządzania, lecz upraszcza je w obrębie Grupy – komentuje nominację wiceprezes Szczypiński.

Do kompetencji dyrektora będzie należało inicjowanie i koordynowanie działań związanych z bieżącym operacyjnym zarządzaniem Grupy Azoty.

Nowa funkcja nie wiąże się ze zmiana wynagrodzenia.

Witold Szczypiński, to absolwent Politechniki Śląskiej Wydział Organizacji Produkcji. Studia w zakresie organizacji i zarządzania przemysłem, specjalizacja przemysł chemiczny.

Powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki uchwałą rady nadzorczej w dniu 11.03.2008 r. 20 października 2011 r. ponownie powołany przez radę na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki.

W Grupie Azoty S.A. odpowiedzialny za integrację produkcji, tworzywa i syntezy organiczne. Odpowiada także m.in. za zarządzanie i koordynację integracją procesów produkcyjnych, koordynację planowania remontów i postojów technologicznych w spółce dominującej i Grupie Kapitałowej, sprawuje nadzór nad Centrum Biznesu Syntez Organicznych w Grupie Kapitałowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.