Witold Dmowski, prezes OSM Kosów Lacki podał się do dymisji

Rada nadzorcza Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kosowie Lackim przyjęła dymisję prezesa Witolda Dmowskiego. Oznacza zerwanie negocjacji o połączeniu z SM Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Witold Dmowski, prezes OSM Kosów Lacki podał się do dymisji

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

27 lis 2015 13:07


Rada nadzorcza i zarząd OSM w Kosowie Lackim nie prowadzi rozmów dotyczących zmian własnościowych Spółdzielni. Oświadczenie o tym podpisał m.in. przewodniczący rady nadzorczej Tadeusz Wojtyra.

Puls Biznesu 16. listopada br. podał informację, że negocjacje dotyczące fuzji kosowskiej spółdzielni i Mlekovity są na ukończeniu. Można o tym przeczytać tutaj.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Kosowa Lackiego istnieje od 1926 r. i specjalizuje się w serach dojrzewających. W 2013 r. osiągnęła przychody rzędu 126 mln zł. Przedstawiciel zarządu podkreślił, że obecna sytuacja spółdzielni jest stabilna zarówno finansowo jak i rynkowo.

Czytaj więcej na PortalSpozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

iga 2015-11-30 09:11:40

Nikt z większych szanujących sie rolników nie będzie trzymal sie kurczowo osm kosów lacki bo maja zbyt duże straty na cenie mleka. Nikt za nich kredytów nie splaci a jesli odejdą więksi dostawcy to zsklad i ta sila rzeczy upadnie. Pracownicy i tak straca prace i udzialy tez przepadną. Moim zdaniem caly zarząd i rada powinni podać sie do dymisji bo czyja to wina ze taka sytuacja zaistniala. A co z kredytami które podobno członkowie rady brali i sami sobie umarzali...?po co 3 kierowników handlu???i pensje po 10 tys.?kto za to wszystko placu???rolnicy bo przeciez potraca im z ceny mleka...