Wanda Buk na czele Centrum Projektów Polska Cyfrowa

11 stycznia 2016 r. minister cyfryzacji Anna Streżyńska powołała Wandę Buk na stanowisko dyrektora Centrum Projektów Polska Cyfrowa.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wanda Buk na czele Centrum Projektów Polska Cyfrowa

PODZIEL SIĘ


Autor: Parlamentarny.pl

12 sty 2016 15:10


Nowa dyrektor Centrum jest prawnikiem z wykształceniem zdobytym w Polsce i Francji. W przyszłym roku kończy aplikację adwokacką, jak również kontynuuje studia doktoranckie na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Obrony Narodowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w polskich kancelariach prawnych.

Wanda Buk w trakcie swojej aktywności zawodowej brała udział w realizowaniu projektu Internet dla Mazowsza. Nowa dyrektor Centrum pełniła w tym projekcie funkcję prawnika koordynatora i odpowiadała za przepływ informacji między prawnikami a menedżerami realizującymi działania naprawcze w projekcie.

Cały materiał dostępny na parlamentarny.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

6 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Mark 2017-07-23 08:52:20

Boli, że nagle nie wszyscy dostają nagrody nie? A przecież czy się stoi czy się leży się nalezy

kajtek 2017-06-20 16:09:50

To zupełnie niekompetentna osoba na tym stanowisku i wie to każdy, kto pracuje w CPPC.

MW 2016-09-22 13:05:39

Wanda zawsze się wybijała i charakterem i inteligencją, a to nieustannie boli wszystkich zazdrosnych nieudaczników. Pamiętam ją jeszcze ze studiów, później kilka razy spotkaliśmy się na gruncie zawodowym. Niektórzy uważają, że jest ciężka, ale ona ma po prostu jaja i nie da sobie włazić na głowę. Bardzo mocno jej kibicuję, oby więcej takich ludzi w tej #dobrejzmianie, to może nie będzie taka zła