Waldemar Majewski dołączył do Colliers International

Colliers International informuje o powołaniu Waldemara Majewskiego na stanowisko dyrektora ds. oceny technicznej inwestycji i zarządzania kosztami.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Waldemar Majewski dołączył do Colliers International

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

4 paź 2013 10:28


Głównym zadaniem Waldemara będzie dalsze usprawnienie zarządzania kosztami w procesie inwestycyjnym oraz wnikliwa analiza techniczna prowadzonych przez Colliers International projektów.
Waldemar Majewski

Waldemar wnosi doświadczenie na polu finansów i zarządzania, mając za sobą 19 lat praktyki w budownictwie, projektach nieruchomościowych oraz zarządzaniu kosztami. Posiada zarówno krajowe, jak i międzynarodowe doświadczenie i jest członkiem organizacji RICS oraz CCIM zrzeszających profesjonalistów z branży nieruchomości.

- Waldek jest jednym z najlepszych profesjonalistów w branży i będzie fantastycznym dopełnieniem naszego polskiego zespołu. Jego doświadczenia ze strony konsultanta, wykonawcy oraz dewelopera zapewniają mu bardzo dobrą znajomość mechanizmów działających na polskim rynku, a jego wiedza techniczna i umiejętności zdobyte podczas pracy nad największymi i najbardziej wymagającymi projektami komercyjnymi w Polsce pomogą zapewnić sukces naszym klientom - mówi Jonathan Cohen, dyrektor działu doradztwa budowlanego w regionie Europy Wschodniej w Colliers International. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.