Waldemar Dimke dyrektorem sprzedaży w Hochland Polska

• Od 1 października 2016 r., w ramach promocji wewnętrznej, stanowisko dyrektora sprzedaży Hochland Polska obejmie Waldemar Dimke.
• Tym samym dołączy do Zespołu Kierownictwa Firmy
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Waldemar Dimke dyrektorem sprzedaży w Hochland Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpożywczy.pl (AT)

www.portalspozywczy.pl

15 wrz 2016 12:30


Waldemar Dimke w Hochland Polska pracuje od października 2011 roku na stanowisku Krajowego Kierownika do spraw Sprzedaży w Kanale Nowoczesnym.

Krzysztof Chmura, obecny Dyrektor Sprzedaży, na koniec września br. opuszcza Hochland Polska na własne życzenie i będzie kontynuować drogę zawodową poza strukturami firmy.

Hochland Polska należy do Grupy Hochland, której centrala - spółka Hochland SE, mieści się w Heimenkirch w Niemczech, zatrudnia około 4200 pracowników w kilku państwach, osiąga łączny obrót na poziomie ponad 1 mld Euro rocznie. Firma Hochland jest obecna na polskim rynku od początku lat 90-tych, przyczyniła się istotnie do rozwoju rynku mleczarskiego w Polsce, wykreowała szereg nowych kategorii, rozwinęła aktywną komunikację z konsumentami wpływając na zmiany nawyków żywieniowych. Hochland Polska jest liderem rynku serów topionych oraz kremowych twarogowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.