PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Urszula Matej-Bil dyrektorem ds. PR i komunikacji w EPP

  • Agnieszka Widera-Ciochoń
    aw
  • 18 lis 2019 14:38

Z początkiem listopada Urszula Matej-Bil objęła stanowisko dyrektora ds. PR i komunikacji w spółce EPP, która jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Wcześniej Urszula była związana z OneMulti, gdzie od marca 2018 r. pełniła funkcję dyrektora działu komunikacji korporacyjnej.

Urszula Matej-Bil dyrektorem ds. PR i komunikacji w EPP
Adobe Stock
REKLAMA

Urszula Matej-Bil posiada ponad 12-letnie doświadczenie w koordynacji strategicznych działań komunikacyjnych obejmujących m.in. komunikację zewnętrzną i wewnętrzną, w tym kryzysową, content marketing oraz działania w mediach społecznościowych. Zanim dołączyła do OneMulti, przez ponad 9 lat pracowała w agencji PR Questia Communications Management Consultants.

Urszula Matej-Bil współpracowała z wiodącymi krajowymi i międzynarodowymi firmami z branży nieruchomości, budowlanej, ubezpieczeń, finansów i bankowości, nowych technologii, logistyki i transportu, przemysłu ciężkiego, e-commerce oraz FMCG. Wspierała również komunikacyjnie liczne nieruchomości handlowe takie jak: Hala Koszyki, Wola Park, Galeria Victoria oraz będącą obecnie w portfolio EPP Galerię Młociny.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ukończyła studia na kierunku Marketing i Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada też dyplom studiów doktoranckich na tej uczelni.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Urszula Matej-Bil dyrektorem ds. PR i komunikacji w EPP

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA