Udo Keuchen został szefem HR w Optivo

6
Udo Keuchen został szefem HR w Optivo
Udo Keuchen został nowym szefem HR w Optivo. Ma się zająć szukaniem nowych talentów oraz zadba o rozwój pracowników firmy, w której zwiększy się zatrudnienie.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Udo Keuchen został szefem HR w Optivo

PODZIEL SIĘ


Autor: jo

1 gru 2014 12:31


Opitvo zdecydowało się na zatrudnienie Udo Keuchena w związku z tym, że do 2017 roku liczba pracowników firmy zwiększy się ze 130 do 180 osób. Keuchen będzie w związku z tym przewodził pięcioosobowemu zespołowi rekruterów i specjalistów.

Czytaj też: Achim Schaible prezesem Volkswagen Group Polska

- To prawdziwy profesjonalista, który będzie nas wspierał w procesach rekrutacyjnych
oraz rozwoju młodych talentów i specjalistów, a także bardziej doświadczonej kadry
- komentuje Thomas Diezmann, managing director w Optivo GmbH.

Udo Keuchen jest absolwentem m. in. University of Arkansas. Swoją karierę zaczynał w centrali Deutsche Bank we Frankfurcie. Po ok. pięciu latach objął stanowisko koordynatora w obszarze recruiting and personnel development w niemieckim oddziale KPMG w Berlinie.

Później trafił do Gulf Bank w Kuwejcie, gdzie odpowiadał za wdrożenie nowoczesnych instrumentów zarządzania i narzędzi HR.  

Czytaj też: Paweł Hordyński nie jest już w zarządzie PKP Intercity

W 2005 roku, Udo Keuchen objął stanowisko szefa zasobów ludzkich Samsung Corporation w Europie. Przez ostatnie trzy lata mieszkał z kolei w Szwajcarii, gdzie pracował na stanowisku HR-owca w Credit Suisse, a także executive coach and seminar leader w firmie doradczej Change Management Partners.

  

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.