Trevor Brennan nowym szefem w Jatomi Fitness

Trevor Brennan dołączył do firmy Jatomi Fitness jako Group Managing Director.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Trevor Brennan nowym szefem w Jatomi Fitness

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

16 maj 2016 13:09


Trevor Brennan w nowej roli występuje od kwietnia b.r. Zarządza wszystkimi rynkami, na których firma jest obecna: polskim, czeskim, rumuńskim, tureckim, malezyjskim, indonezyjskim i tajskim. - Bycie częścią rynku fitness jest niezwykle inspirujące. Jatomi zmierza w kierunku pozycji międzynarodowego eksperta i kreatora trendów fitness, dlatego cieszę się, że mogę wspomóc firmę w jej dalszej drodze i dostarczaniu najwyższej jakości usług fitness – mówi Trevor Brennan.

Trevor Brennan ma 17-letnie doświadczenie w pracy na rynku fitness w Europie i Azji. Zajmował m.in. stanowisko sales managera w sieci Holmes Place oraz wiceprezesa Celebrity Fitness w Azji.

Jatomi Fitness z 37 klubami jest największą siecią fitness w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Rumunii, Turcji, Indonezji, Malezji i Tajlandii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

też widzę ANTYfriendly podejście w Jatomi 2017-08-04 11:36:56

A wydaje Ci się że jesteś jedyna?? Wcale nie, wyszukaj w internecie "Jatomi opinie" lub podobne hasła i znajdziesz nie tylko opisy horrorów klientów ale nawet stowarzyszenie poszkodowanych prze Jatomi czy kary nałożone przez UOKiK na Jatomi. O standardach w Jatomi trudno w ogóle mówić, jest za to wyzysk klienta-niewolnika na plantacji fintessowej traktowanego jako ciemna masa ludowa która musi wszystko kupić. Przestrzegam przed łatwowiernością i drapieżnością czy po prostu zachłannością nienażartego monstrum Jatomi, bo to w końcu ty płacisz za ich wszystkie zachcianki i pomysły.

Bogna Litwicka 2017-06-11 13:03:22

Panie dyrektorze czy Pana interesuje jak się traktuje w klubach. Stałych i nie tylko stałych klientów. Proszę o to aby ktoś ze mną porozmawiał. Bo spotkało mnie coś co nie jest standardem w tej firmie.