×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Tomasz Zalewski partnerem zarządzającym w Wierzbowski Eversheds Sutherland

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 2 paź 2017 12:29

Tomasz Zalewski został nowym partnerem zarządzającym Wierzbowski Eversheds Sutherland. Krzysztof Wierzbowski, założyciel kancelarii, który pełnił tę funkcję przez 19 lat, objął stanowisko senior partnera i szefa praktyki nieruchomości i projektów infrastrukturalnych.

Tomasz Zalewski partnerem zarządzającym w Wierzbowski Eversheds Sutherland
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Tomasz Zalewski jest radcą prawnym, z kancelarią związany jest od 1999 roku, od 2008 roku na stanowisku partnera. Specjalizuje się w obsłudze projektów związanych z nowymi technologiami, prawie własności intelektualnej oraz prawie zamówień publicznych. Od lat doradza również startupom technologicznym. Jego zainteresowania zawodowe obejmują m.in. prawne aspekty zastosowania najnowszych technologii, jak blockchain, sztuczna inteligencja, internet rzeczy i cyberbezpieczeństwo. Współtworzy blog IP w sieci, na którym pisze o prawie nowych technologii oraz blog EuroZamówienia poświęcony prawu zamówień publicznych.

Jest założycielem LegalTech Polska – forum wymiany wiedzy na temat prawa nowych technologii oraz wykorzystywania technologii informatycznych w usługach prawnych. Jest arbitrem Sądu Arbitrażowego Rynku Audiowizualnego przy Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych, ekspertem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz członkiem założycielem Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych. Prestiżowe rankingi prawnicze od lat rekomendują go w dziedzinie TMT, własności intelektualnej i prawa zamówień publicznych.

Krzysztof Wierzbowski (fot.mat.pras.)
Krzysztof Wierzbowski (fot.mat.pras.)

Zalewski nadal znaczną część czasu będzie poświęcał na pracę dla klientów. Swoją nową funkcję partnera zarządzającego łączyć będzie bowiem z kierowaniem praktyką prawa zamówień publicznych oraz – wraz z Pawłem Lipskim – praktyką TMT.

– Na podstawie jednogłośnej decyzji wspólników Tomasz Zalewski odpowiedzialny będzie za bieżące sprawy operacyjne oraz wdrażanie strategii rozwoju firmy. Ja natomiast nie wycofuję się z aktywnej roli w życiu kancelarii, nadal będę pracować jako komplementariusz, poświęcając swój czas na prowadzenie praktyki nieruchomości i projektów infrastrukturalnych, dbanie o relacje z Eversheds Sutherland (gdzie nadal będę członkiem struktur zarządczych) oraz wspieranie Tomasza Zalewskiego, poszczególnych zespołów oraz klientów w zakresie, w jakim moje doświadczenie będzie pomocne – mówi Krzysztof Wierzbowski.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Tomasz Zalewski partnerem zarządzającym w Wierzbowski Eversheds Sutherland

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA