Tomasz Trzósło w Jones Lang LaSalle

Tomasz Trzósło, pełniący aktualnie funkcję dyrektora Działu Rynków Kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w agencji Jones Lang LaSalle, obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego polskiego oddziału firmy od 1 kwietnia br.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Trzósło w Jones Lang LaSalle

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

20 lut 2013 18:28


John Duckworth, obecny dyrektor zarządzający w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, po ponad czterech latach pobytu w Warszawie, wraca do Londynu, aby dołączyć do zarządu Jones Lang LaSalle w Wielkiej Brytanii. Wszystkie dywizje firmy w Europie Środkowo-Wschodniej będą raportować bezpośrednio do Richarda Battena (członka zarządu w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

- Po 15 latach w Dziale Rynków Kapitałowych, cieszę się na nowe wyzwania związane z zarządzaniem i określaniem kierunków rozwoju polskiej dywizji oraz umacnianiem jego pozycji na lokalnym rynku. W imieniu swoim i zespołu Jones Lang LaSalle w Gdańsku, Krakowie i Warszawie, chciałbym podziękować Johnowi za ogromną pracę jaką wykonał w ostatnich latach, pogratulować mu osiągniętych efektów oraz życzyć dalszych sukcesów w karierze zawodowej - powiedział Tomasz Trzósło.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.