×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Tomasz Stasiak nowym partnerem w Wolf Theiss

Tomasz Stasiak został nowym partnerem warszawskiego biura kancelarii Wolf Theiss, gdzie pokieruje zespołem nieruchomości. - Nominacja Stasiaka, prawnika z wieloletnim doświadczeniem, to kolejny krok w dynamicznym rozwoju Wolf Theiss w Polsce oraz odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów rynku nieruchomości na kompleksowe usługi doradcze - poinformowała kancelaria.

Tomasz Stasiak nowym partnerem w Wolf Theiss
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

W swojej 19-letniej karierze zawodowej Tomasz Stasiak świadczył usługi doradztwa prawnego w zakresie realizacji projektów na rynku nieruchomości, począwszy od nabywania gruntu, wyboru wykonawców i konsultantów, poprzez proces finansowania i najmu, aż do sprzedaży nieruchomości. Reprezentował deweloperów i instytucje finansowe w przedsięwzięciach typu project finance. Wcześniej był partnerem w warszawskim biurze Dentons, jak również pracował w kancelarii Clifford Chance i CMS Cameron McKenna.

- Przez całą karierę zawodową miałem możliwość pracowania z najlepszymi specjalistami z branży nieruchomości. Niezmiernie cieszę się, że będą miał okazję dalej rozwijać się w Wolf Theiss, jednej z najbardziej dynamicznie rosnących kancelarii prawnych w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej - powiedział Stasiak.

- Prowadząc biura we wszystkich krajach regionu, Wolf Theiss oferuje usługi prawne na najwyższym poziomie, łącząc światowe standardy z doskonałą znajomością lokalnych uwarunkowań i podejściem rynkowym - dodał

- Dołączenie Tomasza do naszego zespołu to kolejny ważny krok w realizacji strategii dynamicznego wzrostu Kancelarii w doradztwie dla sektora nieruchomości - zaznaczył Grzegorz Skowroński, counsel w zespole nieruchomości w warszawskim biurze Wolf Theiss.

- Wspólnie z Tomaszem będziemy rozwijać naszą praktykę, jako niesłychanie profesjonalny i niezawodny zespół, zorientowany na sprawy rynkowe - dodał.

Wraz z Tomaszem Stasiakiem do zespołu nieruchomości w Wolf Theiss przeszła również z Dentons prawnik Iwona Huryn - senior associate. Obecnie zespół zajmujący się rynkiem nieruchomości w warszawskim biurze Wolf Theiss liczy sześciu prawników a kancelaria dokłada starań by go jeszcze powiększać.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Tomasz Stasiak nowym partnerem w Wolf Theiss

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA