Tomasz Majcherek dyrektorem ds. sprzedaży w SAP Polska

Stanowisko dyrektora ds. sprzedaży w sektorze General Business objął Tomasz Majcherek, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań SAP poprzez kanał partnerski i w sektorze firm MŚP.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Majcherek dyrektorem ds. sprzedaży w SAP Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

4 cze 2014 13:00


Priorytetem nowego dyrektora sprzedaży jest zwiększanie obecności SAP na szeroko rozumianym rynku MŚP, ze szczególnym uwzględnieniem innowacji SAP w zakresie rozwiązań chmurowych, mobilnych, a także aplikacji opartych na platformie SAP HANA.

- Jestem przekonany o znaczącym zapotrzebowaniu polskich firm na innowacje biznesowe, dlatego z ogromną satysfakcją dołączam do zespołu SAP - mówi Tomasz Majcherek, dyrektor ds. sprzedaży, sektor General Business, SAP Polska.

- Obserwuję od dłuższego czasu, jak szybko SAP zmienia się w kierunku innowacyjności, upraszcza swoje sposoby działania i pomaga klientom budować przewagę konkurencyjną. Moim celem jest w szczególności wzrost SAP w zakresie najnowszych rozwiązań - dostępnych w chmurze, wykorzystujących mobilność, nowe, przyjazne interfejsy czy przetwarzanie w czasie rzeczywistym. Dzięki nim możemy pomagać klientom upraszczać ich biznes i wchodzić na nowe poziomy efektywności - wyjaśnia.

Tomasz Majcherek ma ponad 10 lat doświadczenia na stanowiskach menedżerskich i kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży. Przed objęciem stanowiska dyrektora sprzedaży w SAP Polska współpracował z firmą EY jako doradca w dziale transformacji IT. Wcześniej kilkanaście lat był związany z firmą Ericsson oferującą rozwiązania dla sektora telekomunikacji, zajmując m.in. stanowisko dyrektora ds. sprzedaży.

W swojej karierze zawodowej odpowiadał m.in. za rozwój nowych kanałów sprzedaży, obsługę sektora publicznego, przetargi dla dużych przedsiębiorstw, a także realizował wysokobudżetowe projekty inwestycyjne. Tomasz Majcherek jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, ukończył także studia podyplomowe executive MBA w ramach programu partnerskiego Uniwesytetu Warszawskiego i University of Illinois.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.