PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Toolex 2022

Toolex 2022

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
  • Nowy Przemysł
  • Tech & Job
  • Oil Expo
TERAZ TRANSMITUJEMY

Sytuacja na polskim rynku pracy. Analizy branżowe. Rekrutacja. Mobilność i stabilizacja

Tomasz Lewandowski dołącza do JLL

  • Autor: AT
  • 19 lis 2019 12:30

Zespół ds. gruntów inwestycyjnych w biurze JLL w Polsce przechodzi pod skrzydła Działu Rynków Kapitałowych. Osobą, która pokieruje doradztwem na rynku gruntów i inwestycji komercyjnych średniego formatu będzie Tomasz Lewandowski, wcześniej związany między innymi z Immobel Poland.

Tomasz Lewandowski dołącza do JLL
Adobe Stock
REKLAMA

- Sytuacja na rynku nieruchomości komercyjnych jest dynamiczna. Malejąca podaż atrakcyjnych gruntów kieruje uwagę inwestorów na tereny zabudowane obiektami przeznaczonymi do przebudowy, rewitalizacji lub wyburzenia. Doradztwo w zakresie sprzedaży tego typu nieruchomości wymaga połączenia specjalistycznej wiedzy z obszaru planowania przestrzennego i znajomości specyfiki procesu deweloperskiego, z doświadczeniem w zakresie analizy finansowej komercyjnych nieruchomości inwestycyjnych oraz umiejętnością profesjonalnej oceny najlepszego sposobu wykorzystania nieruchomości - mówi Agata Sekuła, dyrektor działu rynków kapitałowych nieruchomości handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej w JLL.

- Konsolidując zespół ds. gruntów z Działem Rynków Kapitałowych odchodzimy od modelu silosowego na rzecz integracji ekspertów o różnych kompetencjach i specjalizacji. Promując model szerszej współpracy i wymiany informacji, chcemy lepiej odpowiadać na nowe potrzeby adresowane przez naszych klientów - dodaje.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach Działu Rynków Kapitałowych Tomasz Lewandowski będzie odpowiadać za rozwój kompetencji doradczych w obszarze szeroko pojętych gruntów inwestycyjnych, obejmujących zarówno inwestycje typu "greenfield", jak również sprzedaż zabudowanych nieruchomości, które wymagają przebudowy, rewitalizacji lub wyburzenia. To ekspert z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych i mocną specjalizacją w obszarze transakcji, zarządzania nieruchomościami oraz finansów, jak również w negocjacjach.

Przed dołączeniem do JLL Tomasz Lewandowski zajmował stanowisko dyrektora ds. zarządzania aktywami w Immobel Poland. Wcześniej natomiast pełnił funkcję dyrektora zarządzającego GSE Asset Management (Golden Star Estate Poland) oraz Mars Real Estate FIZ AN. Był też związany m.in. z firmą Catalina czy Skanska.

- Mocna ekspertyza Tomasza Lewandowskiego w obszarze nieruchomości komercyjnych dodatkowo wzmocni nasze kompetencje. Pomoże nam jeszcze szybciej odpowiadać na dynamicznie zmieniające się realia rynkowe i oczekiwania klientów JLL. Zespół ds. gruntów inwestycyjnych to bardzo mocny i ważny obszar biznesu naszej firmy w Polsce. Dlatego z początkiem października przyznaliśmy w jego ramach dwa awanse. Joanna Kieszczyńska, która od początku współtworzyła ten zespół, zajęła stanowisko dyrektora, a Karolina Mokrzycka - młodszego konsultanta - mówi Agata Sekuła.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Tomasz Lewandowski dołącza do JLL

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA