Tomasz Lazarowicz dyrektorem fabryki Winiary w Kaliszu

Od października funkcję dyrektora fabryki Winiary w Kaliszu objął Tomasz Lazarowicz. Przez ostatnie 4 lata zarządzał fabryką lodów Nestlé Schöller w Namysłowie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Lazarowicz dyrektorem fabryki Winiary w Kaliszu

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

5 lis 2015 14:11


Tomasz Lazarowicz związany jest z Nestlé od 1996 roku. Dyrektorem fabryki w Namysłowie był od 2011 roku. Wcześniej pełnił funkcje: kierownika produkcji w fabryce kulinarnej w Rosji i pracował w centrum technologicznym w Niemczech jak specjalista ds. produkcyjnych. Swoją karierę zaczynał w 1996 właśnie w Winiarach, gdzie pracował 7 lat.

Kaliska fabryka Winiary świętuje w tym roku 20-lecie połączenia z Grupą Nestlé. W tym czasie firma Nestlé zmechanizowała, zinformatyzowała i zautomatyzowała cały zakład produkcyjny, a wartość inwestycji wyniosła blisko 400 mln zł.

Dziś Winiary to nowoczesna fabryka i przyjazne miejsce pracy, a Nestlé to znany i szanowany w Kaliszu pracodawca. Obecnie w fabryce Nestlé w Kaliszu produkuje się łącznie ponad 650 wyrobów takich jak m.in.: sosy i majonezy, na czele z majonezem dekoracyjnym, zupy instant, buliony, dania gotowe, sosy, „Pomysły na ...”, przyprawy w płynie i inne.

W 2014 roku w fabryce w Kaliszu wyprodukowano blisko 70 tys. ton produktów, które trafiły na polski rynek i kolejne kilka tysięcy ton na eksport.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.