PARTNERZY PORTALU

Tomasz Gondek kierownikiem zespołu ds. współpracy sektora nauki i biznesu w Deloitte Innovation

  • Autor: AT
  • 14 kwi 2015 11:02

Tomasz Gondek będzie kierował zespołem ds. współpracy sektora nauki i biznesu w Deloitte Innovation w Europie Środkowej.

Tomasz Gondek kierownikiem zespołu ds. współpracy sektora nauki i biznesu w Deloitte Innovation
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Tomasz Gondek rozpoczął pracę w Deloitte z dniem 13 kwietnia br. jako lider R&D Networks w dziale Innovation Consulting.

- Wzmocnienie Deloitte wiedzą i doświadczeniem Tomasza Gondka jest wyrazem konsekwentnego i głęboko przemyślanego działania, pozwalającego na zaoferowanie klientom Deloitte fachowego wsparcia doradczego. Nasze usługi są kierowane zarówno do publicznych jednostek badawczo rozwojowych, będących w procesie transformacji, jak i przedsiębiorców, nie tylko w Polsce, którzy w modelu otwartych innowacji, są gotowi czerpać z zasobów instytutów – mówi Magdalena Burnat-Mikosz, partner zarządzająca Innovation Consulting w Europie Środkowej w Deloitte.

Przez ostatnie trzy lata Tomasz Gondek pełnił funkcję wiceprezesa we Wrocławskim Centrum Badań EIT+, jednym z najnowocześniejszych ośrodków badawczych w Polsce. Odpowiadał za rozwój centrum realizującego programy badawcze z dziedziny nanotechnologii i biotechnologii i wyposażonej w światowej klasy infrastrukturę badawczą.

Przez dziewięć lat aktywnie uczestniczył w kluczowych projektach strategicznych w aglomeracji wrocławskiej. Od 2006 r. pracując w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej (ARAW), piastował stanowisko wiceprezesa. Zespół działający pod jego kierownictwem przyczynił się do przyciągnięcia inwestorów, którzy w latach 2006-2012 w sumie zainwestowali 4 mld zł na terenie aglomeracji.

Był zaangażowany w stworzenie 40 000 miejsc pracy, z czego połowa powstała w sektorach usług oraz badań i rozwoju. W tym okresie Wrocław znajdował się na pierwszym miejscu wśród polskich miast pod względem napływu inwestycji. Tomasz miał m.in. wkład do zakończonych sukcesem negocjacji z Credit Suisse, IBM, Google, HP, Nokia Siemens Networks, LG Display, UPS, Volvo, 3M, czy Dolby.

Tomasz Gondek ukończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, a także studiował informatykę w Sydney w Australii. Jest absolwentem podyplomowych studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz w Wyższej Szkole Bankowości. Jest stypendystą programu „The International Visitor Leadership Program”, prowadzonego przez amerykański Departament Stanu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Tomasz Gondek kierownikiem zespołu ds. współpracy sektora nauki i biznesu w Deloitte Innovation

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • gienio 2015-04-14 13:06:15

    czy mi się wydaje, czy właśnie teraz skończyło się finansowanie z UE dla EIT +, więc nie było sensu dalej tam siedzieć?

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA