PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Tomasz Galas wiceprezesem ATM

  • Autor: jm
  • 6 lip 2016 15:46

Tomasz Galas objął stanowisko wiceprezesa ATM. Będzie koordynował działania związane z kontrolą finansów, transformacją procesów biznesowych i modernizacją systemów informatycznych spółki.

Tomasz Galas wiceprezesem ATM
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Do niedawna Tomasz Galas był związany z GTS Poland Group, gdzie jako Chief Financial Officer pełnił kluczową rolę w procesie zwiększenia wskaźników wydajności firmy, brał również udział we wcześniejszej konsolidacji spółek z grupy. Odpowiadał za strategię finansową i optymalizację kosztów operatora telekomunikacyjnego notującego 470 mln rocznego obrotu i zatrudniającego ponad 350 pracowników. Wcześniej, ze stanowiska dyrektora generalnego GTS Ukraine odpowiadał za rozwój biznesu telekomunikacyjnego i pozyskiwanie partnerów na rynku ukraińskim.

Swoją karierę menedżerską rozpoczął w 1996 r. przyjmując funkcję dyrektora handlowego w Siemens Polska, gdzie zajmował się analityką kosztów, kontrolą inwestycji, nadzorem przepływu pieniężnego wewnątrz spółki oraz odpowiadał za współpracę z klientami i negocjacje handlowe. Następnie piastował stanowisko dyrektora finansowego w przedsiębiorstwie Telepage, gdzie koordynował restrukturyzację spółki, będąc odpowiedzialnym za planowanie budżetu, analizę danych finansowych i kontakty z sektorem bankowym.

W 1999 roku dołączył do zarządu spółki Internet Partners, jednego z największych ówczesnych dostawców Internetu w Polsce, obejmując jednocześnie stanowisko dyrektora finansowego. Tam zajmował się planowaniem strategii biznesowej i operacji finansowych firmy osiągającej ponad 100 mln złotych rocznego przychodu. Dzięki podjętym przez niego działaniom restrukturyzacyjnym zysk EBIDTA przedsiębiorstwa w ciągu dwóch lat z poziomu -60 proc. wzrósł do poziomu +8 proc.

Tomasz Galas jest absolwentem wydziału elektroniki Politechniki Warszawskiej oraz posiadaczem tytułu Master of Science in Business, który uzyskał w tamtejszej Szkole Biznesu współpracującej z London Business School.

ATM jest notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie liderem polskiego rynku centrów danych i ekspertem w zakresie bezpieczeństwa transmisji i przetwarzania danych. Pod marką Atman świadczy usługi kolokacji i hostingu oraz usługi w chmurze we własnych centrach danych o łącznej powierzchni 13,6 tys. mkw.

Wykorzystując swoje łącza zagraniczne i sieci światłowodowe w największych miastach Polski, Atman oferuje usługi szerokopasmowe, w tym dostęp do Internetu i transmisję danych. Głównymi odbiorcami usług są operatorzy telekomunikacyjni, media tradycyjne i portale internetowe oraz firmy z sektora finansowego, handlowego i przemysłowego.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Tomasz Galas wiceprezesem ATM

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA