Tomasz Buda i Łukasz Szpinda w Savills

Tomasz Buda i Łukasz Szpinda dołączyli do zespołu Savills.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Buda i Łukasz Szpinda w Savills

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

10 sie 2015 7:57


Tomasz Buda dołączył do zespołu międzynarodowej agencji doradczej Savills jako business analyst & database architect (analityk biznesowy i architekt baz danych) w Dziale Wycen i Doradztwa w Warszawie. Tomasz będzie zarządzał danymi i wspierał zespół rzeczoznawców i analityków rynkowych w zakresie analiz biznesowych.

Zanim dołączył do Savills, przez 5 lat pracował w łódzkiej siedzibie mBanku w Dziale Informatycznym w obszarze hipotek dla osób fizycznych, gdzie głównie zajmował się organizacją procesów, zarządzaniem danymi oraz wsparciem operacyjnym sieci sprzedaży. Wcześniej zdobywał doświadczenie w Inekon System – firmie z branży informatycznej z siedzibą w Pradze, jako konsultant ds. technologii informatycznych przy modelowaniu narzędzi Business Intelligence oraz przygotowywaniu hurtowni danych.

Tomasz jest absolwentem Uniwersytet Łódzkiego, gdzie ukończył studia informatyczne ze specjalizacją Informatyka w zarządzaniu.

Łukasz Szpinda dołączył do zespołu międzynarodowej agencji doradczej Savills jako młodszy analityk w Dziale Wycen i Doradztwa w Warszawie. Łukasz będzie wspierał zespół rzeczoznawców i analityków rynkowych w codziennej pracy, w szczególności w zakresie wyceny nieruchomości i przygotowywania operatów szacunkowych, studiów wykonalności, biznes planów i analiz projektów inwestycyjnych.

Do zespołu Savills dołączył z Black Lion Fund S.A., funduszu o profilu podwyższonego ryzyka typu venture capital, gdzie pracował jako analityk finansowy. Do jego najważniejszych obowiązków należały: realizacja projektu całościowej restrukturyzacji spółki zależnej, a także stworzenie modelu controllingowego dla spółki, umożliwiającego nadzór nad działalnością oraz realizację zakładanego budżetu. Był zaangażowany w pomoc przy tworzeniu memorandum informacyjnego dla powtórnej emisji akcji (SPO) oraz tworzenie modeli biznesowych, przygotowywanie analiz i raportów rynkowych dla potrzeb funduszu.

Łukasz jest absolwentem Kolegium Zarządzania i Finansów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z zakresu Wyceny Nieruchomości na tej samej uczelni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.