Tomasz Boncol nowym szefem Jabry w Polsce

Jabra, duńska marka bezprzewodowych i przewodowych zestawów słuchawkowych i głośnomówiących, ogłosiła, że nowym szefem firmy w Polsce został Tomasz Boncol. Przejął on tym samym obowiązki country managera Jabra Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Tomasz Boncol nowym szefem Jabry w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

9 wrz 2014 12:33


- Przede mną fantastyczne wyzwanie. Będę aktywnie zabiegał o jeszcze bardziej dynamiczną sprzedaż doskonałej jakości produktów Jabra na polskim rynku. Przez ostatnie 2 lata mocno inwestowaliśmy w produkty przeznaczone dla ludzi aktywnych i sportowców i ten trend chcemy utrzymać - mówi Tomasz Boncol.

- Chciałbym również umocnić pozycję Jabry, jako lidera w segmencie słuchawek Bluetooth mono. Już wkrótce ogłosimy kilka innowacyjnych produktów, które, wierzę, podbiją polski rynek – dodaje.

Do zadań Tomasza Boncola należeć będzie m.in. zarządzanie sprzedażą produktów Jabry, współpraca z dystrybutorami i dilerami. Obowiązkiem nowego szefa Jabry w Polsce będzie też koordynacja działań marketingowych mających na celu wsparcie sprzedaży i promocję marki.

Tomasz Boncol ma ponad 12 lat doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu zespołem. Swoją znajomość handlu detalicznego, B2B, marketingu, umiejętności zarządzania firmą, planowania strategicznego, wdrażania i realizowania strategii, zdobywał m.in. na stanowisku Country Managera w firmie Packard Bell i Archos oraz w firmie Acer Polska, jako Dyrektor Sprzedaży i Business Unit Manager. Jest absolwentem studiów Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

Interesuje się podróżami, informatyką i sportem – był profesjonalnym zawodnikiem piłki ręcznej w polskiej ekstraklasie oraz lidze greckiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.